top of page
Minimalist Lead Magnet Free Copy Instagram Post (A4 Document) (1).png

Lisatoiduga alustamise aeg on põnev ja LÕBUS! Aga ühtlasi tekib sul kindlasti palju küsimusi, et kuidas, mida või millal lapsele anda võiks. Sellest retseptivihikust leiadki töövõtteid algajale peretoidu valmistajale, soovitusi näputoidu edukaks tutvustamiseks ning ideid terve oma pere toidulaua rikastamiseks. Vihik on eelkõige mõeldud 6-12 kuud vanade laste vanematele, kes ei ole varem näputoitu valmistanud ega pakkunud. Retseptivihik on PDF formaadis ja koheselt allalaetav. 25 lehekülge soovitusi ja ideid aitavad ka esmakordsel vanemal lisatoitu enesekindlalt ning ohutult tutvustada.

See retseptivihik on mõeldud täpselt sulle, juhul kui:

- plaanid varsti näputoitu andma hakata ja soovid ennast enne kõige olulisema infoga kurssi viia.

- hindad head ja naturaalset kodutoitu ning soovid seda ka oma beebile tutvustada.

- sul ei ole aega pikkade koolituste või paksude raamatute lugemiseks, sulle on oluline teadmised kohe kätte saada ja neid kasutama hakata.

- muretsed ohutuse pärast ja tahad söömise oma lapsele võimalikult turvaliseks teha.

Beebist saab väikelaps peale esimest sünnipäeva. Tema magu on endiselt väike ja toitainevajadus suur, mis nõuab teadlikku toitude valimist. Samas on teadmised sellest, et mida lapsele süüa anda ja kuidas teda ka päriselt neid asju sööma saada täiesti erinevad. Selles retseptivihikus õpid mõlemat. Vihikus on 35 mitmekülgset ja igati peresõbralikku retsepti, mis ei käi üle jõu ühelgi kodukokal. Lisaks retseptidele leiad vihikust veel infot väikelapsele vajalike portsjonite suuruse kohta, juurviljade ja joogivee meeldivaks muutmise nippe, soovitusi toiduga valiva lapse toetamiseks, päevakava näidise ja isegi nimekirja võimalikest ülesannetest, mida oma väikelapsele köögis usaldada. Vihikus on kokku 47 lehekülge kasulikke ja päris elus kergesti kasutatavaid nõuandeid, et võiksid toidulahingutest hoiduda ja tervele perele ühiselt süüa valmistada (kellel on aega ja tahtmist iga päev igale pereliikmele eraldi vaaritada).

See retseptivihik on mõeldud täpselt sulle, juhul kui:

- sinu laps on 1-3 aastat vana (või kohe aastaseks saamas).

- oled hädas ideede puudusega ja tunned, et olete justkui oma kindlatesse toidurutiinidesse kinni jäänud.

- hindad lühikese koostisosade loeteluga ja lihtsasti valmivaid toitusid (pisikese inimese kõrvalt köögis toimetamine ei ole kerge ülesanne, tean omast käest!)

- vajad kinnitust, kas sinu väikelapse "ta ei söö mitte midagi" käitumine on tüüpiline ja kui palju ning millist toitu lapsed õigupoolest vajavad. 

Koos söömise rõõm.png
  • Facebook
  • Instagram
  • Pinterest
bottom of page