top of page
Minimal Photocentric Productivity Blog Banner.png

Näputoidul Beebi

Aitan beebide ja kuni 3-aastaste väikelaste vanematel kasvatada õnnelikke ja oskuslikke sööjaid, toime tulla söögilauas tekkivate keeruliste olukordadega ja
vähendada toiduga pirtsutamist.

Kas sinu jaoks on oluline, et su laps tunneks toidust ja söömisest rõõmu?

KUI JAH, SIIS

oled täpselt õiges kohas.

Näputoidul Beebi on loodud selleks, et lapsevanemaid toetada ja julgustada. Usun, et sinagi pead tähtsaks, et su laps oleks terve ja õnnelik, tark ja leidlik ning tal oleksid kõik oskused, et elada rahulolu pakkuvat ja täisväärtuslikkku elu. Minu E-kursused ja nõustamisteenused aitavad sul oma pere jaoks olulisi eesmärke saavutada: ma ei dikteeri, kuidas on ainuõige last toita ja kasvatada, vaid annan vajalikud teadmised, kuidas sinu soovitud tulemusteni jõuda.

_DSC9582.jpg

Hei, mina olen Teresa!

PAKUN PEREDELE NÕU JA TUGE LAPSE SÖÖMISHARJUMUSTE KUJUNDAMISEL

Minu peres kasvab 3-aastane tütar ja pärast tema sündi hakkasin ma üha rohkem tajuma seda, kui keeruline on tegelikult toitumise maailmas navigeerimine ning kui lihtne on mõistmise asemel kohata hukkamõistu. Mom guilt saatis mind koguaeg!

Tõsi on see, et lapse toitmine on loomulik, aga mitte lihtne. On paljutki, milleks ei oska valmis olla ja hetki, milles ei oska reageerida. Söömine võib pakkuda avastamisrõõmu ja uhkusetunnet, aga ka pisaraid, ärritumist, toidust keeldumist ja sõnakaid lahinguid õhtusöögilauas. Minu sooviks on olla sinu usaldusväärne kaaslane sellel olulisel teekonnal, et sina saaksid oma lapse toitmisel põimida enesekindluse rahumeelse mõistmisega - esimesest ampsust alates.

Anchor 1
Kursused

TAGASISIDE

Mida Näputoidul Beebi kliendid räägivad

Elen

“Suur-suur aitäh, et oled näputoidutamise nii ägedaks teinud.”

Kristina

“Tundsin tänu Näputoidul Beebile ennast enesekindlalt, hoolimata meeletust infomürast, mida selles vallas leidub.”

Minna-Mai

“Teresa tugi kogu lisatoiduga alustamise perioodil oli täpselt see, mida vajasin."

  • Facebook
  • Instagram
  • Pinterest
bottom of page